شهرمن آنلاین- فرماندار کرمانشاه از آغاز به کار فعالیت تبلیغاتی نامزدهای دور دوم انتخابات مجلس در کرمانشاه خبر داد و گفت: صندوق های اخذ رای امسال تمام الکترونیکی و مکانیزه است.

به گزارش خبرنگار شهرمن آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرمانشاه، محمدرضا آمویی اظهار داشت: دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخاباتی کرمانشاه برای تعیین دو کرسی باقی مانده به مرحله دوم کشیده شده و توسط چهار نامزد در 21 اردیبهشت ماه سال جاری از امروز اطلاع رسانی انتشار آگهی تبلیغاتی حوزه انتخابیه به همراه شعب اخذ رأی و کد محل آغاز می‌شود.

فرماندار کرمانشاه ادامه داد: این چهار نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی به ترتیب حروف الفبا اقایان جهانبخش امینی با کد انتخاباتی 11، ابراهیم رحیمی زنگنه با کد 22، فضل الله رنجبر با کد 33 و عبدالرضا مصری با کد 44 در این دوره از انتخابات حضور دارند و از امروز از طریق فرآیند رسمی در روزنامه ها، فضای مجازی، رسانه ها و... شعب اخذ رای به اطلاع عموم خواهد رسید و در سطح شهر نیز این اطلاع رسانی را خواهیم داشت.

وی افزود: از ساعت صفر بامداد سیزدهم اردیبهشت ماه زمان و مهلت تبلیغات چهار نامزد انتخاباتی شروع خواهد شد و به مدت یک هفته تا 8 صبح شاهد رقابت و فضای تبلیغاتی آنان خواهیم بود و شهروندان می توانند از این فرصت برای انتخاب نماینده ای شایسته حداکثر استفاده را داشته باشند.

آمویی گفت: با توجه به اینکه کدها نسبت به دور اول 2 رقمی شده و از هشت حوزه انتخاباتی که امسال به صورت الکترونیکی است، یکی از آن حوزه کرمانشاه است و دستگاه های اخذ رای به صورت مکانیزه مستقر می شود و شهروندان می توانند به سهولت رای خود را ثبت کنند.

این مقام مسئول یادآور شد: کلیپ های آموزشی چگونگی شرکت در انتخابات به صورت الکترونیکی و مکانیزه نیز تولید و در شبکه های مجازی پخش شده، که هموطنان می توانند با استفاده از آن نحوه کار کردن با دستگاه های مکانیزه را فرا بگیرند.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه امیدواریم در دور دوم نیز همچون مرحله اول شاهد حضور پرشور مردم متعهد و غیور کرمانشاه در صحنه انتخابات مجلس باشیم، خاطرنشان کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات و دو کرسی باقی مانده در مجموع برای شهر کرمانشاه موثر خواهد بود.