شهرمن آنلاین- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: به فضل الهی و با تلاش، کوشش و مجاهدت کم نظیر همکاران پرتلاشم و دیگر دستگاه های مسئول، انتخابات ریاست جمهوری در استان در امنیت کامل برگزار شد.

سردار مهدی حاجیان اظهار کرد: انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری بازهم تبدیل به یک جشن ملی بزرگ و حماسه ای ماندگار شد و همه عوامل اجرایی این رویداد مهم از آن سربلند بیرون آمدند.

وی ادامه داد: در این میان مردم نقش اصلی و صحنه گردان این حماسه و جشن بزرگ بودند و با حضور پرشور و شعور خود صحنه های زیبایی از اتحاد، همبستگی و ولایتمداری را خلق کردند.

 حاجیان افزود: بی شک پیروز اصلی انتخابات، مردم قهرمان ایران اسلامی هستند که در لبیک به فرمایش رهبر و مقتدای خود حضرت امام خامنه ای(مدضله العالی) به میدان آمده و در پای صندوق های رای حاضر شدند تا دشمنان قسم خورده این مرز و بوم علی رغم ماه ها تلاش و برنامه ریزی، بازهم روسیاه و شکست خورده صحنه را ترک کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: به فضل الهی انتخابات ریاست جمهوری در کمال امنیت و آرامش برگزار و همکاران پرتلاش و غیرتمندم با مجاهدت و پشتکاری کم نظیر، به خوبی چتر امنیتی خود را بر همه شعب اخذ رای گستردند و در حماسه آفرینی مردم شریک شدند.