شهرمن- رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه نتیجه انتخابات در چهار حوزه انتخابیه استان را اعلام کرد.

به گزارش شهرمن به نقل از ایسنا، محمد ابراهیم الهی تبار اظهار کرد: براساس آخرین آمار تایید و ثبت شده در سامانه جامع انتخابات، در حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی از تعداد ۴۳ هزار و ۷۷۷ رای صحیح ماخوذه، «سیدجواد حسینی کیا» با کسب ۱۰ هزار و ۹۳۵ رای حائز اکثریت آرا شده و به عنوان منتخب مردم در این حوزه انتخابی به مجلس راه یافت.

 وی افزود: در حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر نیز از تعداد ۶۷ هزار و ۷۱۲ رای صحیح ماخوذه، «آرش زره تن لهونی» ۳۰ هزارو ۶۱۶ رای را به خود اختصاص داده و به عنوان منتخب مردم در این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کرد.

 الهی تبار گفت: در حوزه اسلام آبادغرب و دالاهو نیز از تعداد ۸۳ هزار و ۹۵۴ رای صحیح ماخوذه، «مجتبی بخشی پور» با کسب ۱۴ هزار و ۳۴۹ رای و «نادر نادری» با کسب ۱۳ هزار و ۱۲۷ رای، به مرحله دوم انتخابات راه یافته و با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب هم از مجموع ۸۲ هزار و ۹۸۷رای ماخوذه، «شهریار حیدری» با کسب ۲۷ هزار و ۸۰۱ رای، به عنوان منتخب مردم در این حوزه انتخابیه به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 رئیس ستاد انتخابات استان تصریح کرد: آخرین آمار سایر حوزه‌ها پس از تایید و ثبت در سامانه جامع انتخابات کشور و تایید هیئت نظارت مرکزی، در ساعات آینده به اطلاع مردم استان کرمانشاه خواهد رسید.