شهرمن- رییس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه، از پلمب یک واحد صنفی خبر داد که روز گذشته اقدام به انتشار تصاویر و فیلم‌ استفاده از بانوان بعنوان مانکن زنده در صفحه اینستاگرام خود استفاده کرده بود.

پایگاه خبری پلیس روز شنبه به نقل از سرهنگ «حسن حیدری»  اعلام کرد: پس از انتشار فیلم و تصاویر این اقدام، ماموران پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی کارهای تحقیقاتی خود را آغاز و موفق به شناسایی این واحد صنفی متخلف در یکی از محلات کرمانشاه شدند.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: از آنجایی که اقدام صاحب مغازه با شئونات اخلاقی، فرهنگی و اسلامی مغایرت داشت، ماموران پلیس امنیت عمومی اقدام به پلمب این واحد صنفی کردند.

رییس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه یادآوری کرد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد صاحب این واحد صنفی به تازگی در یکی از محوطه های تاریخی و مذهبی و گردشگری کرمانشاه با استفاده از یک مدلینگ خانم بی حجاب برای فروشگاه خود اقدام به تبلیغ کرده بود.

وی خاطرنشان کرد: بدون شک اقدام صاحب مغازه در استفاده از مانکن های زنده خانم و انتشار تصاویر آنها در فضای مجازی اقدامی مغایر با اخلاق اسلامی و خلاف شرع تلقی می شود.

سرهنگ حیدری در پایان و با اشاره به اهمیت زیادی که دین مبین اسلام برای بانوان قایل است، گفت: پرونده واحد صنفی متخلف برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم به مراجع قضایی ارسال شد.