شهرمن آنلاین- فرمانده انتظامی استان از دستگیری عاملان شهادت سرگرد "پوریا نظری" مامور انتظامی شهرستان کرمانشاه در استان های کرمانشاه و البرز خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: به دنبال شهادت سرگرد نظری در دقایق ابتدایی بامداد روز جمعه (13 اسفند)، در حوالی چهار راه آتش نشانی شهر کرمانشاه در درگیری مسلحانه با سارقان مسلح، رسیدگی به موضوع و شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با لطف و عنایت پروردگار و پیگیری و اقدامات مجاهدانه کاراگاهان پلیس های آگاهی و امنیت عمومی استان و انجام کارهای اطلاعاتی و اشراف بالا موفق به شناسایی مخفیگاه عاملان شهادت سرگرد نظری در استان های کرمانشاه و البرز شده و این اماکن را به محاصره خود درآوردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: ماموران پس از اطمینان از حضور این اشرار در مخفیگاه های خود، طی عملیات های جداگانه یکی از آن ها را بامداد روز شنبه و در کمتر از 24 ساعت در شهر کرمانشاه و دیگری را هم بامداد (یکشنبه) در کمتر از 48 ساعت در شهر فردیس کرج پس از وقوع این جنایت دستگیر کردند.

سردار جاویدان با اشاره به اعتراف متهمان دستگیر شده به قتل شهید پوریا نظری، افزود: تلاش برای دستگیری دیگر عاملان احتمالی که در حادثه شهادت این مأمور جان برکف نقش داشته اند ، ادامه دارد و اخبار تکمیلی نیز متعاقباً به اطلاع عموم مردم شهیدپرور کرمانشاه خواهد رسید.

وی تصریح کرد: در دستگیری این افراد پلیس آگاهی و امنیت عمومی انتظامی کشور و همچنین استان های تهران و البرز نیز با پلیس کرمانشاه همکاری داشته اند که جای تقدیر و قدردانی ویژه دارد.