شهرمن- رئیس گشت‌های سیار تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: با توجه به فرا رسیدن شب یلدا ۱۶ تیم تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه بر بازار شب یلدا نظارت می کنند.

گودرز فهیمی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن شب یلدا سازمان تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با توجه به خرید مردم در آستانه این شب جهت جلوگیری از گران فروشی و نظارت بر بازار طرح ویژه نظارتی خود را از تاریخ ۲۲ آذر آغاز کرده است.

وی افزود: در این طرح ۱۶ تیم در استان کرمانشاه فعالیت می‌کنند که در شهرستان کرمانشاه ۲ تیم در نوبت صبح و بعد از ظهر بر بازار نظارت می‌کنند و با توجه به میزان تخلف صورت گرفته با آنها برخورد خواهد شد.

رئیس گشت‌های سیار تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه تصریح کرد: در این طرح گشت‌های نظارتی اتاق اصناف و سازمان صنعت معدن و تجارت نیز در نظارت بازار شب یلدا فعالیت دارد.

فهیمی بیان کرد: نظارت بر اصناف عرضه آجیل و خشکبار، شیرینی و میوه فروشی‌ها در اولویت بیشتری قرار دارد و این طرح تا ۳۰ آذر ماه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه مردم می‌توانند گزارش‌های گران فروشی و تخلفات را به سازمان تعزیرات حکومتی اطلاع دهند، خاطر نشان کرد: مردم می‌توانند گزارش‌های خود را با سامانه تلفنی ۱۲۴ و پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ در میان بگذارند.