شهرمن آنلاین- دو پروژه ورزشی در کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار شهرمن آنلاین، زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) و آکادمی تنیس روی میز مجموعه ورزشی آزادی به مناسبت هفته تربیت بدنی در کرمانشاه افتتاح شد.

فرماندار کرمانشاه، در آئین افتتاح این پروژه‌ها با بیان اینکه جوانان و نوجوانان آینده سازان این کشور هستند و ایجاد زمینه های لازم برای رشد و شکوفایی استعدادهای آنها در همه حوزه‌ها و از جمله ورزش ضروری است، گفت: ورزش می‌تواند علاوه بر حفظ سلامتی جوانان و نوجوانان، از نظر روحی و ایجاد شادی و نشاط هم اثر گذار باشد.

محمدرضا آمویی ابراز امیدواری کرد، با همدلی جامعه ورزش و بهره گیری از رهنمودهای پیشکسوتان این حوزه شاهد موفقیت‌های هرچه بیشتر ورزش کرمانشاه باشیم.

زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) یکی از پروژه هایی بود که افتتاح شد.

به گفته مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه زمین چمن مجموعه ورزشی امام(ره) کرمانشاه در مساحت ۶۷۰۰ متر مربع، زمین چمن استاندارد آموزشی است و در حال حاضر هشت زمین چمن مصنوعی و طبیعی استاندارد و مینی فوتبال تحت نظر اداره کل ورزش و جوانان در شهر کرمانشاه فعال است.

لازم به ذکر است از این تعداد دو زمین چمن توسط بخش خصوصی احداث شده است.

همچنین در سطح شهرستان کرمانشاه سه زمین چمن مینی فوتبال دیگر در بخش‌های بیلوار، کوزران و ماهیدشت در حال احداث است.

آکادمی تنیس روی میز فرزین واقع در مجموعه ورزشی آزادی شهر کرمانشاه، دیگر پروژه افتتاح شده در این روز بود.

عملیات اجرایی احداث این پروژه حدود دو سال پیش از محل ماده ۲۷ توسط بخش خصوصی آغاز شده است و بنابر آمار ارائه شده توسط رئیس هیات تنیس روی میزاستان کرمانشاه، برای این پروژه جمعا حدود ۲.۲ میلیارد تومان اعتبار صرف شده و دارای پنج میز تنیس روی میز است که چهار میز آن مسابقه‌ای است.